W ramach kompleksowej obsługi podjęliśmy współpracę z największą w Polsce wypożyczalnią laktatorów, wag dla niemowląt oraz lamp do obniżania poziomu bilirubiny - Sisland będącą autoryzowanym partnerem szwajcarskiej firmy Medela. Sisland oferuje profesjonalne (szpitalne) laktatory Symphony firmy Medela, wagi dla niemowląt firmy Beurer oraz lampy Bilibed firmy Medela. Laktator Symphony to profesjonalny, dwufazowy, bezgłośny i bardzo wydajny laktator odwzorowujący swoją pracą ssanie dziecka. Przeznaczony jest do odprowadzania pokarmu z jednej lub obydwu piersi jednocześnie. Uznawany jest dziś za jeden z najlepszych laktatorów na świecie. Osoby zainteresowane zapraszamy do osobistego kontaktu drogą mailową lub telefoniczną.

mail: biuro@sisland.pl

telefon: +48 607 090 833

UWAGA! Konstrukcja laktatora nie pozwala na przedostanie się mleka do urządzenia. Zastosowana w tym modelu separacja mediów gwarantuje sterylność.

Sisland to także sklep z laktatorami i innymi produktami przydatnymi mamom i ich pociechom. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu. Staramy się aby dostępne w sklepie produkty pochodziły od renomowanych i sprawdzonych producentów.